Plesk 12.5 panelis ar VPS un Root Serveri

Softnet Solutions, piedāvā Plesk 12.5 jaunāko versiju pasaules vadošo Plesk produktu, izdalītā servera, Root servera un virtuālā servera hostingam. Plesk ir visaptverošs servera vadības panelis, kas paredzēts uzstādīšanai un visas sistēmas pārvaldīšanai, kā arī web aplikāciju pārvaldīšanai uz viena servera. Sīkāk par Plesk.

Kas jauns Plesk 12 versijā?

Odin’s Plesk ir visplašāk izmantotais web pārvaldības risinājums, starp hostingu pakalpojumu sniedzējiem. Plesk 12.5 ir vizuāli pārskatāms un ar atsaucīgu dizainu, tagad var izmantot konsekventi gandrīz uz jebkuru ierīci. Tādā veidā nodrošinot iespēju pieslēgties un pārvaldīt savu serveri no jebkuras vietas.

Tajā pašā laikā, Plesk komanda ir uzlabojusi WordPress drošību, integrējot drošības paketi. Jums ir iespēja meklēt WordPress uzstādītos spraudņus un instalēt / atinstalēt, un bloķēt nedrošus spraudņus. Vienlaikus, Jūsu serveris būs drošs no hakeriem.

Fail2Ban Jūsu drošībai

No jauna integrēts atbalsts Fail2Ban ir vēl viena būtiska iezīme jaunajai versijai Plesk. Fail2ban uzrauga Jūsu log failu no kļūdainiem vai nepareiziem pieslēgšanas mēģinājumiem un bloķē pieejy uz noteiktu laiku, izmantojot iptable ierakstu. Ar Plesk, Jūs varat kontrolēt noteikumus izmantojot web interfeisu un nav nepieciešams manuāli ievadīt konsolē. Integrētais Apache modulis ModSecurity nodrošina, ka ar drošību saistītās lietas, serveru administrēšanu var veikt daudz vienkāršāk un ātrāk.

softnet.lv piedāvā Web Host vai Web Pro versiju ar VPS vai Root Serveri.
Iepazīsties ar atšķirībām

Web Host Edition Plesk 12 piedāvā visas funkcijas, kas Jums ir nepieciešams, lai pārvaldītu savus, tālākpārdevējus (Resellers), klientus, abonentus un kontus. Bez tam, ir visaptveroši instrumenti automatizācijai, atbalstam un drošību.

Ieguvumi hostinga pakalpojumu sniedzējiem īsumā:

 • Nozares labākais atbalsts vairāku klientu hostingam. Piedāvājot viegli uzstādīt un uzturēt tīmekļa vietnes, domēnus, e-pasta kontus un daudz ko citu.
 • Uzlabotas funkcijas tālākpārdevējiem(Resellers), abonentu un konta pārvaldība, pakalpojumu paketes konfigurācija un automatizācijas noteikumiem.
 • Instrumentu komplekts WordPress atbalstam, pasaules populārākais CMS. Tas ietver WordPress atpazīšanu, selektīva WordPress aizsardzība un lielapjoma vadība spraudņiem (plugins) un tēmām (themes).
 • Integrēta drošība, aizsardzībai pret daudziem serveriem un tīmekļa vietnēm.

SoftNet Solutions piedāvā Jums Plesk 12.5 Web Host versiju – neierobežots skaits domēnu par papildus € 5,00 mēnesī.

Plesk Web Pro Edition ir īpaši piemērota web dizaineriem, mājas lapu izstrādātājiem un aģentūrām, kā arī cilvēkiem, kas grib izvietot savu mājas lapu internetā. Tas optimizē klientu tīmekļa vietnes pārvaldību un nodrošina papildu instrumentus WordPress hostingam, kā arī integrētas drošibas funkcijas, kas nodrošinaa drošību starp serveriem un tīmekļa vietnēm.

Priekšrocības Plesk 12 Web Pro Edition:

 • Uzlabotas funkcija abonentu un kontu pārvaldībai.
 • Interaktīva lietotāju saskarne neierobežotu serveru un kontu pārvaldībai izmantojot mobilās ierīces.
 • Instrumentu komplekts WordPress atbalstam, pasaules populārākais CMS. Tas ietver WordPress atpazīšanu, selektīva WordPress aizsardzība un lielapjoma vadība spraudņiem (plugins) un tēmām (themes).
 • Integrēta drošība, aizsardzībai pret daudziem serveriem un tīmekļa vietnēm.

SoftNet Solutions piedāvā Jums Plesk 12.5 Web Pro versiju – 30 domēni BEZMAKSAS

 • Aplikāciju paka
  Instalēt vairāk nekā 170 labi pazīstamas tīmekļa lietojumprogrammas, tikai ar dažiem klikšķiem, piem Joomla, Typo3, phpBB, WordPress.
 • ColdFusion and Tomcat atbalsts
  Jūs varat pārvaldīt uz ColdFusion vai pat Tomcat balstītas tīmekļa lietojumprogrammas ar Plesk.
 • Spam Assassin
  Integrācija ar pierādītu SPAM pārbaudītāju.
 • Atbalsta PostgreSQL and MSSQL datubāzes
  Izmanto savai mājas lapai MySql un PostgreSQL (Linux) vai MSSQL (Windows)

This post is also available in: English